Установка натяжної стелі своїми руками

За допомогою натяжної стелі робиться ідеально рівна поверхня у приміщенні. Одна з переваг натяжної стелі в тому, що проживаючи у власній квартирі, Ви можете уникнути наслідків затоплення. Установку натяжної стелі своїми руками можна легко виконати в домашніх умовах, без залучення фахівців.

Всім вже давно відомо що купити натяжну стелю без установки можна будь-де. Існує безліч різноманітної колірної гами і кілька видів фактур плівки для натяжної стелі. По суті, плівка робиться з одного і того ж матеріалу, але ціни від різних виробників відрізняються і коливаються в розумних межах.

Що стосується профілю для натяжної стелі, то на ринку України компанія «Стелля» зарекомендувала себе як найкращого виробника профілю та ціни на нього досить демократичні. Існують знижки для оптових покупців у розмірі до 50%. Загалом, витрати на матеріали та комплектуючі коштують приблизно 10 у.о. , А установка натяжної стелі коштує приблизно 90% вартості витрат на матеріали і тих же комплектуючих.

Ви запитаєте, чому такі витрати йдуть на вартість установки? Все тому що це ручна праця, яка ніколи не знеціниться!


Як самому натягнути натяжну стелю


Хочете навчитися самому встановлювати натяжні стелі та заробляти на цьому? Чи, наприклад, заощадити грошей на установці? Ви бажаєте відкрити свій бізнес зі встановлення натяжної стелі самостійно? Все цілком реальне!

Ви маєте можливість отримати повний спектр послуг з натяжної стелі, починаючи від навчання установки натяжної стелі до якісної установки під ключ компанією «Стелля». Як проходитиме навчання? Насамперед перегляньте кілька уроків знятих на відео. Переглянувши відео, вважайте, що Ви вже маєте невеликий досвід у теорії про встановлення та можна перейти до практики.


Натяжные потолки: видео-монтаж


Буквально нещодавно з'явилася унікальна можливість навчання установки натяжної стелі самостійно практично з бригадами нашої компанії. Ми покажемо як виконується якісне встановлення натяжної стелі.

Ви дізнаєтесь про тонкощі установки і за бажанням спробуєте самі на деяких ділянках закріпити плівку. Впорається з установкою в найкоротші терміни буде простіше, якщо Ви знайдете собі компаньйона.

+38 (067) 653-69-65

stellya71@gmail.com

Україна, 02094, Київ, вул. Сосюри 5, офіс 304а

Зв'язатися з нами