Натяжні стелі під ключ

Натяжні стелі від компанії «Стелля» - це надійна і сучасніша заміна звичайної обробки, яка гарантує ідеально рівну поверхню. Наявність різновиду фактури та кольорової гами, справлять на Вас яскраві враження. Натяжні стелі легко допоможуть перетворити зовнішній вигляд будь-якого приміщення. Полотна компанії «Стелля» виготовляються із високоміцної полімерної плівки. Фахівці нашої компанії монтують таке полотно у пластиковий профіль власного виробництва компанії. У цьому випадку утворюється пружна та бездоганно рівна поверхня.

Наша компанія на ринку України більше 15 років, фахівці компанії мають багатий практичний досвід з монтування натяжної стелі. Ми готові запропонувати своїм клієнтам купити натяжні стелі найвищої якості на вигідних для клієнта умовах. Високий професіоналізм наших майстрів дозволяє втілювати в реальність найсміливіші задуми наших клієнтів і дає можливість проводити натяжні стелі з будь-яким рівнем складності.

Європейські натяжні стелі під ключ від компанії «Стелля»

Нинішню популярність європейських натяжних стель серед споживачів просто пояснити – вони дуже практичні, ідеально рівні, довговічні та вписуються у будь-який дизайн інтер'єру. За фактурою розрізняють лакові (глянцеві), матові та сатинові натяжні стелі. Найбільш популярні з них лакові.

Основні етапи замовлення натяжних стель під ключ:

 1. Зателефонувавши за контактними номерами, ви зв'яжетесь з нашим професійним менеджером-консультантом, який допоможе визначити приблизну вартість.
 2. У вказаний час до вас приїдуть наші замірники, зроблять усі необхідні розрахунки та визначать кінцевий кошторис натяжної стелі під ключ.
 3. Далі в офісі, за бажанням клієнта, ми укладаємо докладний договір, в якому буде прописано юридичні права та відповідальність двох сторін, вартість монтажних робіт, час, а також побажання замовника, пов'язані з натяжними стелями.
 4. Одна з бригад нашої компанії приїжджає зі своїм обладнанням та кріпильними матеріалами, після чого починається фактична робота.
 5. Після завершення встановлення натяжної стелі, відповідальна особа приймає остаточний результат роботи.

Ми розуміємо, що установка – непростий захід, який потребує максимально відповідального підходу. У нас багато постійних клієнтів, які цінують свій час.

Незлічена кількість виконаних замовлень, вже зараз європейські натяжні стелі своїм розкішним виглядом наголошують на індивідуальності приміщень. Ми працюємо якісно, ​​тому що любимо свою роботу та поважаємо кожного нашого клієнта. Зробивши вибір на користь компанії «Стелля» Ви завжди можете розраховувати на очікуваний результат!


Чому варто купити натяжну стелю від виробника «Стелля»?


Бажаєте купити натяжну стелю від виробника? Чому варто вибрати нас:

 1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 2. Величезний вибір фактур та різноманітних колірних рішень плівки;
 3. Використовуємо тільки найнадійніші та якісні матеріали, виготовлені за найвищими стандартами, які мають відповідну сертифікацію;
 4. Наші клієнти задоволені якістю виконаних робіт, свідченням чого є численні відгуки в соціальних мережах та вражаюча кількість нагород, дипломів компанії.

Уявіть, як приємно прокинутися вранці і замість білої стелі, побачити витончені художні форми прекрасної натяжної пвх стелі європейської якості. Завдяки сучасним технологіям майстри створюють за допомогою натяжної стелі справжні шедеври. Звичайно, не тільки натяжним стелям властиві властивості створення прекрасного інтер'єру в приміщеннях, проте цей тип стель підходить для подібних цілей найкраще.

Крім плівки для натяжних стель, на сайті Ви знайдете розділ комплектуючих елементів, рекомендуємо ознайомитись детальніше про наше власне виробництво, де Ви зможете купити профіль для натяжної стелі. Асортимент компанії «Стелля» постійно поповнюється та оновлюється.


Як замовити натяжні стелі у Києві?


Пропонуємо замовити натяжні стелі у Києві або з доставкою до інших міст України:

 1. Дзвінок. Ми даємо докладні пояснення та підбираємо найкращу пропозицію саме для Вашого випадку.
 2. Замовлення. Уточнюються технічні моменти продукції, що замовляється, терміни замовлення і необхідний обсяг виробництва.
 3. Виробництво. Ми передаємо замовлення на власне виробництво, де його виготовляють швидко та якісно.
 4. Доставка. Ви отримуєте замовлений обсяг продукції в обумовлений термін. Жодних непередбачених затримок
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
⇒ Що таке натяжні стелі?
⇒ Натяжні стелі: плюси та мінуси їх використання.
⇒ Для яких приміщень підійдуть натяжні стелі?
⇒ За якими критеріями треба обирати натяжні стелі у Києві?
⇒ Натяжні ПВХ стелі: рекомендації щодо збирання та монтажу.
⇒ Де замовити європейські натяжні стелі в Києві ?
⇒ Натяжні стелі під ключ: що входить до комплексу послуг від компанії "Стелля"?
⇒ Чому варто купити натяжну стелю від виробника «Стелля»?
⇒ Як замовити європейські натяжні стелі під ключ?
⇒ Яка ціна на європейські натяжні ПВХ стелі у Києві та Україні?

+38 (067) 653-69-65

stellya71@gmail.com

Україна, 02094, Київ, вул. Сосюри 5, офіс 304а

Зв'язатися з нами