Матові натяжні стелі

У багатьох громадян підвісні стелі асоціюються з незвичайними візуальними ефектами, строкатими кольорами, складними конструкціями. Тим часом, підходящі ПВХ-плівки є і для прихильників традиційного підходу до оформлення інтер'єрів.

Матові натяжні стелі виглядають стримано, не привертають увагу. А варто вибрати модель білого кольору – і ніхто не здогадається, що у вашій оселі над головою не просто штукатурка, а сучасне практичне вінілове полотно. Також ми пропонуємо профіль для натяжної стелі, який ідеально підходить для класичного дизайну в білому кольорі.

Унікальний ефект білої матової натяжної стелі в Києві

натяжний потолок матовий

До їх «особистих» переваг відносяться:

  • Доступність. Врахуйте, що дешеві стелі не означає «погані». При грамотному виборі відтінку вони виглядають не гірше елітних аналогів, а досвідчені дизайнери з їх допомогою створюють унікальні багаторівневі та арочні полотна;
  • Широка палітра кольорів. Ніякі натяжні стелі не зможуть настільки точно вписатися в кімнату в конкретній гамі. За потреби можна отримати збіг з відтінками обробки приміщення до півтонів;
  • Збереження одного кольору у будь-якому освітленні. Це сатинові та глянцеві натяжні стелі дають відблиски, які згодом із цікавого зорового ефекту перетворюються на фактор подразнення. Матові стелі найчастіше служать спокійним тлом для наявної обстановки;
  • Вміння імітувати звичайну побілену стелю. Хочете – поверхня полотна виявиться бездоганно гладкою, а хочете – матова фактура натяжної стелі матиме трохи зернисту фактуру, яка особливо нагадує штукатурку.

Матові стелі - практичність та висока якість

Матові натяжні стелі ПВХ «під штукатурку» позбавлені її основних уразливостей:

  • не збирають пил, конденсат і пліснява,
  • не тьмяніють,
  • не псуються під час затоплення.

матові натяжні стелі

Якщо необережні сусіди влаштують потоп, достатньо буде злити воду з полотна (це завдання швидко вирішить профільний майстер) замість того, щоб робити косметичний ремонт. Вінілові натяжні стелі легко стримують потік води об'ємом в сотні літрів.

Натяжні стелі з матовою фактурою це універсальне рішення під будь-який інтер'єр.

Якщо перламутрові, замшеві, мармурові натяжні стелі вписуються лише в приміщення з особливими акцентами та деталями, то матові моделі в цьому плані абсолютно невибагливі. Вони здатні стати ефектним «бекграундом» для просунутого інтер'єру з великою кількістю хрому та скла, для аристократичного оздоблення з колонами та ліпниною, для дизайну дитячої кімнатки з «рюшами», для сучасної кухні з масою наворотів. Найважливіше – зробити покупку вдалого, гармонійного кольору, тим більше, що ціна матових натяжних стель у нас найдоступніша.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
⇒ Який профіль використовується для натяжної стелі?
⇒ Де використовується профіль для натяжної стелі?
⇒ Де купити якісний профіль для натяжної стелі в Києві?

+38 (067) 653-69-65

stellya71@gmail.com

Україна, 02094, Київ, вул. Сосюри 5, офіс 304а

Зв'язатися з нами