Установка натяжних стель

Нинішню популярність натяжних стель серед споживачів просто пояснити – вони дуже практичні, ідеально рівні, довговічні та вписуються у будь-який дизайн інтер'єру.

Ми розуміємо, що установка – непростий захід, який потребує максимально відповідального підходу. У нас багато постійних клієнтів, які цінують свій час.

Від 350 грн. за метр кв.

Обирайте європейські натяжні стелі у квартирі від компанії «Стелля»:

 1. Зателефонувавши за контактними номерами, ви зв'яжетесь з нашим професійним менеджером-консультантом, який допоможе визначити приблизну вартість.
 2. У вказаних годинах до вас приїдуть наші замірники, робити всі необхідні розрахунки та визначити кінцеву смету натяжної стелі під ключ.
 3. Далі в офісі, за бажанням клієнта, ми укладаємо докладний договір, в якому буде прописано юридичні права та відповідальність двох сторін, вартість монтажних робіт, годину, а також побажання замовника, пов'язані з натяжними потолками.
 4. Одна з бригад нашої компанії приїжджає зі своїм обладнанням та кріпильними матеріалами, після чого починається фактична робота.
 5. Після завершення встановлення натяжної стелі, відповідальна особа приймає залишковий результат роботи.
 6. Незлічена кількість виконаних замовлень, що вже зараз своїм розкішним виглядом підкреслюють індивідуальність приміщень.

Ми працюємо якісно, ​​тому що любимо свою роботу та поважаємо кожного нашого клієнта. Зробивши вибір на користь компанії «Стелля» Ви завжди можете розраховувати на очікуваний результат!

Переваги монтажу натяжних стель фахівцями

Вся робота при професійному виконанні проводиться за кілька годин.

Навіть маючи багаж знань на цю тему, без досвіду роботи виконати монтажні роботи важко.

 1. Для того, щоб зробити монтаж натяжних стель, спочатку набивається по периметру приміщення кріпильний профіль.
 2. Після того, як профіль для кріплення натяжної стелі набитий, майстрам необхідно місцями закріпити плівку в профілі.
 3. Застосовується особливий спосіб нагрівання газовою гарматою, після якого стеля стає еластичною і легко піддається натяжці.
 4. Наші фахівці завжди готові підказати як правильно та якісно здійснити монтаж натяжних стель у Києві, а також у нас велика дилерська мережа по всій Україні.

Установка натяжних стель своїми руками цілком можлива після перегляду відео монтажу на нашому сайті.


Вартість встановлення натяжних стель


Вартість установки натяжної стелі обійдеться Вам недаремно витраченим часом. Радимо Вам спочатку вникнути в технологію процесу і після цього приступати до встановлення. Фахівці компанії «Стелля» завжди підкажуть як правильно та якісно зробити монтаж. Різні роботи, пов'язані з пилом, необхідно завершити до початку установки. Меблі, душова кабіна чи ванна не повинні обмежувати доступ до стелі.

Безперечними перевагами таких стель є висока стійкість до навантажень і розкішний зовнішній вигляд, особливо прекрасно виглядає натяжна стеля «Зоряне небо». У разі затоплення сусідами бригада зможе дуже швидко злити зайву рідину та відновити колишній вигляд повторно. При цьому абсолютно не постраждають матеріали та початковий стан.

Необхідно врахувати деякі деталі. На них обов'язково вкажуть консультанти компанії.

 • При виборі освітлення надається перевага точковим світильникам або лампам, опущеним вниз. Натяжна стеля у такому разі завжди буде у безпеці.
 • Обережність необхідно проявляти під час роботи з галогеновими лампами, які сильно розігріваються, натяжні стелі не спалахують, але можуть деформуватися під впливом занадто високих температур.

Скільки коштує установка натяжної стелі


Якщо необхідно сховати комунікації, вентиляцію, теплоізоляцію або, можливо, сигналізацію, ці роботи проводяться до монтажу натяжних стель. Тоді ж перевіряється та допрацьовується електрична проводка.

Обов'язковою є обробка існуючих щілин або тріщин. При протягах, що виникають, майбутні стелі можуть провисати, особливо це стосується великих стельових площ.

Натяжні стелі абсолютно не накопичують в себе вологу і не мають статичної напруги і витримують сто кілограмовий тиск на один квадратний метр, тобто технічна характеристика натяжних стель має набагато більше пріоритетів перед іншими видами стель. Установка виконується нашими професіоналами якісно і швидко за рахунок багаторічного досвіду, що накопичився. Купівля натяжної стелі у Києві та Україні від команди професіоналів у даній сфері «Стелля» — це правильне рішення!

Вартість монтажу натяжної стелі стартує від 350 грн. за метр кв.

Монтаж натяжної стелі в Києві та Україні від команди професіоналів у даній сфері «Стелля» - це правильне рішення!

Другие наши услуги

Натяжні стелі функціональні, просто монтуються та естетично виглядають. Вони міцні та можуть прослужити не одне десятилі...
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
⇒ Який профіль використовується для натяжної стелі?
⇒ Де використовується профіль для натяжної стелі?
⇒ Де купити якісний профіль для натяжної стелі в Києві?

+38 (067) 653-69-65

stellya71@gmail.com

Україна, 02094, Київ, вул. Сосюри 5, офіс 304а

Зв'язатися з нами