Сатинові натяжні стелі

Вартість стель сатинової фактури вважаються більш доступними. І навіть всупереч цьому, сатинові стелі, не поступаються функціонально за надійністю, глянсовій або матовій стелі, а за популярністю навіть перевершує. Так що, якщо Вам захотілося встановити непомітну і надійну, то не варто обходити стороною класичну білу сатинову натяжну стелю. Виглядає сатинова стеля, як шорстка текстурна фактура, як свіжовибілена, як казали за старих часів, ну або принаймні як проста фактурна поверхня гіпсокартону.

Натяжна стеля сатин: особливості

Найпопулярнішою особливістю сатинової стелі є універсальність. Вона актуальна у будь-якому приміщенні і Ви ніколи не помилитеся якщо виберете білу стелю. Придбати стелю сатинової фактури можна у сотень різних компаній, але купивши у нас стелю та пвх профілі для натяжних стель, переглянувши фото чи відео, ви зможете спробувати собі дозволити встановити натяжну стелю своїми руками. Компетентні фахівці компанії «Стелля» допоможуть вибрати які стелі Вам підійдуть у найкоротші терміни та за доступну ціну. Замовити сатинові натяжні стелі та встановити можна у нас. Безкоштовна консультація телефону. Відгуки про сатинові натяжні стелі від наших клієнтів тільки позитивні.

Сатинові натяжні стелі стануть невід'ємною частиною інтер'єру, ваша кімната зміниться. Сатинова фактура натяжної стелі відрізняється від глянцевих та матових - це щось середнє між ними. Мають дрібнозернисту шорсткість поверхні, ледь помітну лише на дотик. Приємне та м'яке відображення світла створить заспокійливу атмосферу у приміщенні.

Вибрати білу сатинову натяжну стелю або віддати перевагу іншому кольору?

Світлі полотна гарні для створення розміреної спокійної атмосфери у класичній спальні чи вітальні. Якщо білі натяжні стелі здаються нудними, варто віддати перевагу молочним, бежевим, карамельним моделям. У модерністських інтер'єрах такі пастельні конструкції можуть виглядати блякло. Сюди можна вибрати яскравіші стелі:

  • зелені,
  • фіолетові,
  • сині.

Єдине - остерігайтеся застосовувати помітні полотна в кімнатах, де ви буваєте безперервно годинником або відпочиваєте. Так, червоні натяжні стелі, скажімо, у спальні чи кабінеті з великою ймовірністю обернуться дратівливістю, а то й неврозами. У приміщеннях, де Ви звикли відпочивати, ми рекомендуємо встановити натяжну стелю з підсвічуванням. Як будь-які якісні натяжні стелі, сатинові служать десятиліттями, монтуються за лічені години при мінімумі брудних робіт, ховають усі нерівності та плями основної стелі, приховують комунікації.

+38 (067) 653-69-65

stellya71@gmail.com

Україна, 02094, Київ, вул. Сосюри 5, офіс 304а

Зв'язатися з нами