Гама кольорів натяжних стель

У цьому каталозі ви знайдете більшість існуючих кольорів і відтінків натяжних стель, вони на даний момент найпоширеніші. А загалом гама натяжних стель набирає близько 300 кольорів та відтінків. Звертаючись до компанії Стелля, співробітники завжди допоможуть у виборі кольору та відтінку натяжних стель. Звертаємо увагу на те, що при виборі кольору на екрані монітора існують спотворення, тому що в кожному екрані є свої налаштування. Тим самим вибрати колір натяжної стелі можна і за даним каталогом, але перед тим, як замовити, ми рекомендуємо узгодити з нашими менеджерами. Компанія Стелля постійно працює над розширенням наявності кольорової гами натяжних стель на складі.

Кольори натяжних стель: каталог та його застосування

Правильно підібраний колір натяжної стелі прикрашає приміщення, надає йому завершеного вигляду. Щоб досягти гармонії стелі та стін, потрібно враховувати фактуру матеріалів, колірні гами всіх поверхонь, особливості геометрії та освітленості приміщення. Тому в нашому каталозі кольорів натяжної стелі зібрано понад 300 варіантів відтінків і текстур, серед яких легко підібрати ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.

Для забезпечення максимально точного кольору палітри кольорів представлені у фотографічному вигляді. Моделі ПВХ-плівки розбиті за:

  • кольорів: від темних до світлих та навпаки для кожної колекції;
  • текстурам: рівне полотно, з пухирцями, геометричними фігурами, абстракціями;
  • виду поверхні: мат, глянець, сатин. Глянцеві полотна чудово виглядають у багаторівневих конструкціях. Матові можна використовувати у будь-яких приміщеннях, не боячись появи відблисків;
  • виробникам: Lackfolie, Alkor Draka та ін.

Справжні кольори натяжної стелі можуть трохи відрізнятися від тих, що відображаються на моніторі. Це залежить від налаштувань екрана. Тому щоб гарантувати ідеальну відповідність відтінку замовленої плівки запланованому колірному рішенню, потрібно погодити замовлення з менеджерами.

+38 (067) 653-69-65

stellya71@gmail.com

Україна, 02094, Київ, вул. Сосюри 5, офіс 304а

Зв'язатися з нами