Переваги натяжних стель

Розглядаються недоліки та переваги натяжних стель. Переваг, звісно, набагато більше.

У всіх оздоблювальних матеріалів свої позитивні та негативні сторони, тому не можна сказати, що вибравши натяжні стелі – це найкращий варіант оздоблення стелі. Мабуть, переваг таких стель максимум.

Щоб остаточно визначитися, чи варто їх ставити, давайте розберемося докладніше у процесі їх встановлення та експлуатації.


Натяжні стелі: плюси та мінуси


Розглянемо плюси та мінуси натяжних стель:

1. Тривалість експлуатації.

Однозначна перевага глянсових натяжних стель у тому, що вони зберігають свій первозданний вигляд протягом двадцяти років. За весь цей час їм не знадобиться косметичний ремонт.

Недолік натяжних стель дуже чутливі до фізичних «травм». Якщо ваші діти почнуть розважатися, кидаючи до стелі гострі предмети, це може призвести до непоправної втрати зовнішнього вигляду стелі. Вихід тільки у накладення латки або закриття дефекту декоративним елементом. На виконання цих робіт доведеться звертатися до фахівців.

2. Зовнішній вигляд.

Плюс. Натяжні стелі ховають дефекти основної стелі і уможливлюють будь-яке оформлення.

3. Герметичність.

Дуже навіть плюс. Якщо раптом вас заллють сусіди зверху, то якісно встановлені стелі зможуть прийняти на себе «гідроудар». Запрошений фахівець допоможе вам злити рідину, що накопичилася на стелі.

4. Екологічність та безпека.

Плюс. Є одним із найбезпечніших видів обробки стелі. Щоправда, багато залежить від якості матеріалу, з якого виготовлені полотна. Стелі від незрозуміло «сірого» виробника від «наших китайських братів» можуть містити шкідливі домішки.

Мінус. Після встановлення стель у приміщенні тримається запах, який вивітрюється лише через якийсь час. Запах, який тримається тривалий час, говорить про погану якість матеріалу, використаного при виготовленні стелі.

5. Висота стелі.

Плюс. При встановленні, висота базової стелі зменшується не більше ніж на три сантиметри (якщо, звичайно, вам не потрібно приховати за стелею будь-які системи комунікацій, вентиляції, електроустрою тощо. До речі, можливість приховування службових елементів – ще один незаперечний плюс натяжних) стель.

6. Ціна.

Вартість матеріалу може комусь здатися високою, але з урахуванням витрат на встановлення та обслуговування в кінцевому підсумку співвідношення ціна/якість стане оптимальним, принаймні у порівнянні з іншими видами стельового оздоблення.

Також ціна натяжної стелі залежить від виробника, а вибір у Вас досить широкий. Вигода очевидна!


+38 (067) 653-69-65

stellya71@gmail.com

Україна, 02094, Київ, вул. Сосюри 5, офіс 304а

Зв'язатися з нами